
Ліжко натуральне букове з ламелями Верона Меблі Сервіс купити в Одесі, Україні
- В наявності
- Код: MS-33
9 265 ₴
- +380 (98) 654-45-69Вайбер
- +380 (93) 755-76-04Лайф
Ліжко натуральне букове з ламелями Верона Меблі Сервіс
Ліжко Верона - це ідеальний вибір для тих, хто цінує комфорт і якість. Виконане з натурального бука, це двоспальне ліжко стане чудовим доповненням до вашої спальні. Його стильний коричневий колір в поєднанні з ламельним ортопедичним підставою забезпечує не лише естетичний вигляд, але й відмінну підтримку під час сну.
Завдяки розмірам спального місця 160х200 см, це ліжко забезпечить достатньо простору для комфортного відпочинку. Висота ліжка з урахуванням узголів'я становить 82 см, що робить його зручним для щоденного використання. Натуральне дерево, з якого виготовлені ніжки та каркас, гарантує довговічність та стабільність.
Переваги товару
Ліжко Верона не лише красиве, але й функціональне. Ортопедична основа з ламелями дозволяє забезпечити правильне положення тіла під час сну, що позитивно вплине на ваше самопочуття. Крім того, натуральні матеріали, з яких виготовлене ліжко, є екологічно чистими та безпечними для здоров'я.
Крім того, стильне узголів'я та елегантні форми ліжка підходять до будь-якого інтер'єру. Ви можете бути впевнені, що це ліжко прослужить вам багато років, зберігаючи свій первісний вигляд і якість. Не втрачайте можливість придбати цей чудовий товар!
Характеристики- Гарантійний термін: 12 місяців
- Стан: Новий
- Колір (відтінок) меблів: Орех темный
- Довжина спального місця: 200 см
- Колір: Коричневий
- Ширина спального місця: 160 см
- Висота ліжка з урахуванням узголів'я: 82 см
- Довжина ліжка: 206 см
- Ширина ліжка: 168.6 см
- Розміри рекомендованого матраца: 160х200 см
- Тип ліжка: двоспальне
- Ніжки: натуральне дерево
- Розмір спального місця: 160х200 см
- Комплектація матрацом: Ні
- Комплектація ортопедичним підставою: Так
- Каркас ліжка: натуральне дерево
- Узголів'я ліжка: натуральне дерево
- Форма ліжка: прямокутна
- Основа: Ламелі
- Ізніжжя ліжка: натуральне дерево
- Порода дерева: Бук
Не втрачайте часу, оформіть замовлення на ліжко Верона вже сьогодні або зв'яжіться з нами для уточнення деталей!
ІНФОРМАЦІЯ ПО ДОСТАВЦІ
Ми відправляємо товар по всій Україні згідно за чинними тарифами обраного Вами перевізника («Нова Пошта», «Делівері» тощо). Будь ласка, враховуйте, що вартість логістики встановлює перевізник і магазин не має впливу на ціноутворення цих послуг!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Коричневий |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх темний |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Основа | Ламелі |
| Порода дерева | Бук |
| Розмір спального місця | 160х200 |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Стан | Новий |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Ізніжжя ліжка | натуральне дерево |
| Каркас ліжка | натуральне дерево |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Узголів'я ліжка | натуральне дерево |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 82 см |
| Довжина ліжка | 206 см |
| Ширина ліжка | 168.6 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Материал изготовления шкафа-кровати | |
| Корпус (каркас) | натуральне дерево |
| Фасади | натуральне дерево |
- Ціна: 9 265 ₴

