
Спальня Вівіан артвуд світлий ательє світлий комплект меблів для спальні Світ Меблів купити в Одесі, Україні
- Під замовлення
- Код: SM-402
Відправка з 07 червня 202633 237 ₴
- +380 (98) 654-45-69Вайбер
- +380 (93) 755-76-04Лайф
Спальня Вівіан артвуд світлий ательє світлий Світ Меблів
Комплект меблів для спальні Вівіан артвуд привнесе в ваш інтер'єр елегантність та сучасний стиль. Виконаний з високоякісного ламінованого ДСП, цей комплект не тільки виглядає привабливо, але й є надзвичайно міцним та довговічним. Двоспальне ліжко з ортопедичною основою забезпечить вам комфортний сон, а модульний дизайн дозволяє легко адаптувати меблі під ваші потреби.
У комплект входять всі необхідні елементи: простора шафа для одягу, стильний комод та приліжкова тумба. Завдяки продуманій системі телескопічних направляючих, висувні ящики працюють плавно і безшумно, що робить використання меблів ще більш зручним. Широке дзеркало візуально розширить простір вашої спальні, додаючи їй легкості та світла.
Переваги товару
Один із ключових аспектів комплекту меблів Вівіан — це його функціональність. Він включає в себе всі елементи, необхідні для організації комфортного простору для відпочинку. Завдяки стильному дизайну, меблі легко впишуться в будь-який інтер'єр, створюючи атмосферу затишку та гармонії.
Крім того, наявність телескопічних направляючих у скриньках, а також використання якісних матеріалів, забезпечують тривалий термін служби меблів. Гарантія на комплект становить 12 місяців, що підтверджує його високу якість та надійність. Ви можете бути впевнені, що цей комплект стане чудовим доповненням вашого дому.
Характеристики- Гарантійний термін: 12 місяців
- Стан: Новий
- Фасади: ламіноване ДСП
- Тип направляючих для висувних скриньок: Телескопічні (шарикові)
- Корпус (каркас): ламіноване ДСП
- Довжина спального місця: 200 см
- Висота ліжка з урахуванням узголів'я: 110 см
- Довжина ліжка: 206,2 см
- Ширина ліжка: 164,2 см
- Ширина комода: 70 см
- Ширина шафи: 180 см
- Глибина шафи: 57 см
- Висота шафи: 220 см
- Глибина комода: 45 см
- Висота комода: 120 см
- Ширина спального місця: 160 см
- Ширина тумби: 55 см
- Глибина тумби: 40 см
- Висота тумби: 50 см
- Каркас ліжка: ламіноване ДСП
- Дзеркало: 1 шт.
- Тип комплекту: модульний
- Кількість предметів: 6
- Ширина дзеркала: 117 см
- Висота дзеркала: 90 см
- Комод: 2 шт.
- Узголів'я ліжка: ДСП ламіноване
- Ліжко: двоспальне
- Шафа для одягу (орний): 4-х дверна
- Приліжкова тумба: 1 шт.
- Ортопедична основа (ламелі): Так
- Матрац: Ні
- Комплект постільної білизни: Ні
Не втрачайте можливість оновити свою спальню! Оформіть замовлення на комплект меблів Вівіан вже сьогодні або уточніть деталі у наших менеджерів!
ІНФОРМАЦІЯ ПО ДОСТАВЦІ
Ми відправляємо товар по всій Україні згідно за чинними тарифами обраного Вами перевізника («Нова Пошта», «Делівері» тощо). Будь ласка, враховуйте, що вартість логістики встановлює перевізник і магазин не має впливу на ціноутворення цих послуг!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип комплекту | модульний |
| Кількість предметів | 6 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Склад гарнітура (комплекту) | |
| Ліжко | двоспальне |
| Шафа для одягу (орний) | 4-х дверна |
| Приліжкова тумба | 1 шт. |
| Комод | 2 шт. |
| Дзеркало | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення спального гарнітура | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Узголів'я ліжка | ДСП ламінована |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 206.2 см |
| Ширина ліжка | 164.2 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 110 см |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 180 см |
| Глибина шафи | 57 см |
| Висота шафи | 220 см |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 70 см |
| Глибина комода | 45 см |
| Висота комода | 120 см |
| Габаритні розміри приліжкової тумбочки | |
| Ширина тумби | 55 см |
| Глибина тумби | 40 см |
| Висота тумби | 50 см |
| Розміри дзеркала | |
| Ширина дзеркала | 117 см |
| Висота дзеркала | 90 см |
| Комплектація ліжка | |
| Ортопедична основа (ламелі) | Так |
| Матрац | Ні |
| Комплект постільної білизни | Ні |
| Додаткові характеристики спального гарнітура | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Мир мебели |
- Ціна: 33 237 ₴





