-2%
Ліжко Мія 0.9 дитяче односпальне 90х200 см Світ Меблів купити в Одесі, Україні
- В наявності
- Код: SM-410
4 161 ₴
4 077,78 ₴
- +380 (98) 654-45-69Вайбер
- +380 (93) 755-76-04Лайф
Ліжко Мія 0.9 Світ Меблів
Ліжко Мія 0.9 – це ідеальне рішення для дитячої кімнати, яке поєднує в собі сучасний дизайн та комфорт. Його розмір 90х200 см забезпечує достатньо простору для відпочинку та сну вашої дитини, а якісні матеріали виготовлення гарантують довговічність і надійність.
Це одноярусне ліжко виготовлено з ламінованої ДСП, що робить його не тільки стильним, але й безпечним для дітей. Завдяки зручному підставі з ДСП, ви можете бути впевнені у комфортному сні вашої дитини. Ліжко також оснащене зручним ізголів'ям, що додає елегантності та функціональності.
Переваги товару
Ліжко Мія 0.9 має ряд переваг, які роблять його ідеальним вибором для будь-якої дитячої кімнати. По-перше, його компактні розміри дозволяють легко розмістити ліжко навіть у невеликих приміщеннях. По-друге, стійка конструкція та якісні матеріали забезпечують безпеку та комфорт під час сну.
Крім того, ліжко доступне без матраса, що дає можливість обрати оптимальний варіант для вашої дитини. Ви можете підібрати матрас розміру 90х200 см, який найкраще відповідає потребам вашого малюка, забезпечуючи йому здоровий сон.
Характеристики- Гарантійний термін: 12 місяців
- Стан: Новий
- Довжина спального місця: 200 см
- Ширина спального місця: 90 см
- Розмір спального місця: 90х200 см
- Вид ліжка: одноярусне
- Довжина кровати: 206.5 см
- Ширина кровати: 95 см
- Глибина дитячого ліжка: 95 см
- Дно ліжечка: ДСП
- Загальна висота дитячого ліжка: 98 см
- Кількість спальних місць: 1
- Матеріал виготовлення каркаса: Ламінована ДСП
- Матеріал виготовлення фасаду: Ламінована ДСП
- Підстава спального місця: ДСП
- Висота кровати з урахуванням зголів'я: 98 см
- Зголів'я: Так
- Зголів'я кровати: Ламінована ДСП
- Каркас кровати: Ламінована ДСП
- Комплектація матрасом: Ні
- Оснування: ДСП
- Розміри рекомендуемого матраса: 90х200 см
- Тип кровати: односпальна
- Форма кровати: прямокутна
Не втрачайте можливість забезпечити комфортний сон вашій дитині! Оформте замовлення на ліжко Мія 0.9 вже сьогодні або уточніть деталі у нашого менеджера.
ІНФОРМАЦІЯ ПО ДОСТАВЦІ
Ми відправляємо товар по всій Україні згідно за чинними тарифами обраного Вами перевізника («Нова Пошта», «Делівері» тощо). Будь ласка, враховуйте, що вартість логістики встановлює перевізник і магазин не має впливу на ціноутворення цих послуг!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид ліжка | одноярусне ліжко |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дно ліжечка | ДСП |
| Кількість спальних місць | 1 |
| Матеріал виготовлення каркаса | ДСП ламінована |
| Матеріал виготовлення фасаду | ДСП ламінована |
| Підстава спального місця | ДСП |
| Розмір спального місця | 90х200 |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри дитячого ліжка | |
| Глибина дитячого ліжка | 95 см |
| Довжина дитячого ліжка | 206.5 см |
| Загальна висота дитячого ліжка | 98 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 90 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 98 см |
| Довжина ліжка | 206.5 |
| Виголів'я | Да |
| Узголів'я ліжка | ДСП ламінована |
| Каркас ліжка | Ламінована ДСП |
| Комплектація матрацом | Немає |
| Основа | ДСП |
| Розміри рекомендованих матраца | 90х200 |
| Тип ліжка | односпальна |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Ширина ліжка | 95 |
- Ціна: 4 077,78 ₴