
Ліжко Мія Світ Меблів, ліжко двоспальне купити в Одесі, Україні
- В наявності
- Код: SM-66
5 860 ₴
- +380 (98) 654-45-69Вайбер
- +380 (93) 755-76-04Лайф
Ліжко Мія Світ Меблів
Ліжко Мія від компанії Світ Меблів — це ідеальне рішення для вашої спальні. Двоспальне ліжко, виготовлене з якісних матеріалів, подарує вам комфортний сон і затишок. Його стильний дизайн з тканевими фасадами додасть елегантності вашому інтер'єру, а розміри спального місця 120х200 см забезпечать достатньо простору для відпочинку.
Завдяки використанню ламінованої ДСП для каркасу та узголів'я, ліжко Мія є надзвичайно міцним та надійним. Висота ліжка з урахуванням узголів'я становить 98 см, що робить його зручним для використання. Ортопедичне підставу забезпечує правильну підтримку під час сну, а простота в обслуговуванні робить його ідеальним вибором для кожного дому.
Переваги товару
Ліжко Мія не лише стильне, але й функціональне. Воно не має підйомного механізму, що спрощує використання, а також не комплектується матрацом, що дозволяє вам вибрати найбільш підходящий варіант для ваших потреб. Завдяки його прямокутній формі, це ліжко легко впишеться в будь-який інтер'єр.
Гарантійний термін на ліжко складає 12 місяців, що підтверджує його високу якість. Ви можете бути впевнені, що інвестиції в ліжко Мія стануть вдалим рішенням для вашого дому, адже воно не лише красиве, але й практичне.
Характеристики- Гарантійний термін: 12 місяців
- Стан: Новий
- Фасади: ткань
- Довжина спального місця: 200 см
- Висота ліжка з урахуванням узголів'я: 98 см
- Довжина ліжка: 206,5 см
- Ширина ліжка: 125 см
- Тип ліжка: двоспальне
- Розміри рекомендованого матраца: 120х200 см
- Ширина спального місця: 120 см
- Розмір спального місця: 120х200 см
- Комплектація матрацом: Ні
- Форма ліжка: прямокутна
- Наявність підйомного механізму: Ні
- Комплектація ортопедичним підставою: Так
- Каркас ліжка: ламінована ДСП
- Основа: ДСП
- Узголів'я ліжка: ДСП ламінована
- Підголів'я: Так
Не втрачайте можливість придбати ліжко Мія! Оформіть замовлення або уточніть деталі вже сьогодні!
ІНФОРМАЦІЯ ПО ДОСТАВЦІ
Ми відправляємо товар по всій Україні згідно за чинними тарифами обраного Вами перевізника («Нова Пошта», «Делівері» тощо). Будь ласка, враховуйте, що вартість логістики встановлює перевізник і магазин не має впливу на ціноутворення цих послуг!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Розміри рекомендованого матраца | 120х200 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 120х200 |
| Основа | ДСП |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 120 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 206.5 см |
| Ширина ліжка | 125 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 98 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Узголів'я ліжка | ДСП ламінована |
| Комплектація ліжка | |
| Підголів'я | Так |
| Материал изготовления шкафа-кровати | |
| Фасади | тканина |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Мир мебели |
- Ціна: 5 860 ₴