-3%
Ліжко односпальне 80 Класіка Компаніт купити в Одесі, Україні
- Під замовлення
- Код: KOM-257
Відправка з 13 травня 2026від 4 853 ₴
від 4 707,41 ₴
- +380 (98) 654-45-69Вайбер
- +380 (93) 755-76-04Лайф
Ліжко односпальне 80 Класіка Компаніт
Ліжко односпальне 80 Класіка Компаніт – це ідеальний вибір для тих, хто цінує комфорт та стиль. Його елегантний дизайн та функціональність зроблять вашу спальню затишною та привабливою. З виготовленими з ЛДСП фасадами та каркасом, це ліжко забезпечує високу міцність і довговічність, що дозволяє насолоджуватися сном на протязі багатьох років.
З довжиною спального місця 200 см та шириною 80 см, це ліжко підходить для будь-якої кімнати. Висота ліжка з узголів'ям становить 86 см, що додає естетичності та забезпечує зручність під час використання. Важливо зазначити, що дане ліжко не комплектується матрацом, але ви можете легко підібрати його розмір 80х200 см.
Переваги товару
Це ліжко не тільки сучасне, а й практичне. Виготовлене із якісних матеріалів, воно не лише естетично привабливе, але й легке в догляді. Ви зможете насолоджуватися комфортом, знаючи, що ваш вибір – це надійність і якість.
Крім того, завдяки своїм компактним розмірам, ліжко ідеально підходить для невеликих кімнат, а також для кімнат для гостей. Ви з легкістю зможете розмістити його в будь-якому куточку вашої оселі, не втрачаючи при цьому функціональності.
Характеристики- Гарантійний термін: 12 місяців
- Фасади: ЛДСП
- Корпус (каркас): ЛДСП
- Довжина спального місця: 200 см
- Ширина спального місця: 80 см
- Висота ліжка з урахуванням узголів'я: 86 см
- Довжина ліжка: 204,2 см
- Ширина ліжка: 85,2 см
- Тип ліжка: односпальне
- Розмір спального місця: 80х200 см
- Розміри рекомендованого матраца: 80х200 см
- Комплектація матрацом: Ні
- Основа: ДСП
- Наявність висувного ящика: Ні
Не втрачайте можливість придбати це стильне та зручне ліжко. Оформіть замовлення або уточніть деталі прямо зараз!
ІНФОРМАЦІЯ ПО ДОСТАВЦІ
Ми відправляємо товар по всій Україні згідно за чинними тарифами обраного Вами перевізника («Нова Пошта», «Делівері» тощо). Будь ласка, враховуйте, що вартість логістики встановлює перевізник і магазин не має впливу на ціноутворення цих послуг!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Тип ліжка | односпальне |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Розміри рекомендованого матраца | 80х200 |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 80х200 |
| Основа | ДСП |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 80 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 204.2 см |
| Ширина ліжка | 85.2 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 86 см |
| Материал изготовления шкафа-кровати | |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність шухляди | Ні |
- Ціна: від 4 707,41 ₴







