
Ліжко двоспальне з ламелями та приліжковими тумбами Фієста Меблі Сервіс купити в Одесі, Україні
- В наявності
- Код: MS-274
10 228 ₴
- +380 (98) 654-45-69Вайбер
- +380 (93) 755-76-04Лайф
Ліжко двоспальне з ламелями та приліжковими тумбами Фієста Меблі Сервіс
Ліжко Фієста - ідеальне рішення для вашої спальні, яке поєднує в собі сучасний дизайн та високу функціональність. Завдяки використанню ламінованої ДСП, це ліжко надзвичайно міцне та довговічне, а стильний колір дуба април надає елегантності будь-якому інтер'єру.
Двоспальне ліжко має оптимальні розміри спального місця 160х200 см, що забезпечить комфортний сон для двох осіб. У комплекті йдуть дві приліжкові тумби з телескопічними направляючими, які додадуть зручності та організованості у вашій спальні.
Переваги товару
Однією з ключових переваг ліжка Фієста є наявність ортопедичного підстави з ламелями, що сприяє правильному положенню тіла під час сну. Це особливо важливо для підтримки здоров'я хребта та загального самопочуття.
Крім того, гарантійний термін на ліжко становить 12 місяців, що підтверджує якість та надійність виробу. Завдяки стильному дизайну та функціональності, це ліжко стане ідеальним доповненням вашої спальні.
Характеристики- Гарантійний термін: 12 місяців
- Стан: Новий
- Тип направляючих для висувних скриньок: Телескопічні (шарикові)
- Колір (відтінок) меблів: Дуб април
- Довжина спального місця: 200 см
- Корпус (каркас): Ламінована ДСП
- Ширина спального місця: 160 см
- Висота ліжка з урахуванням узголів'я: 91.2 см
- Довжина ліжка: 208.9 см
- Ширина ліжка: 265.2 см
- Розміри рекомендованого матраца: 160х200 см
- Тип ліжка: Двоспальне
- Комплектація матрацом: Ні
- Комплектація ортопедичним підставою: Так
- Наявність підйомного механізму: Ні
- Основа: Ламелі
- Приліжкова тумба: 2 шт.
Не втрачайте можливість покращити свій сон та інтер'єр спальні! Запрошуємо оформити замовлення або уточнити деталі прямо зараз!
ІНФОРМАЦІЯ ПО ДОСТАВЦІ
Ми відправляємо товар по всій Україні згідно за чинними тарифами обраного Вами перевізника («Нова Пошта», «Делівері» тощо). Будь ласка, враховуйте, що вартість логістики встановлює перевізник і магазин не має впливу на ціноутворення цих послуг!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб април |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Основа | Ламелі |
| Розмір спального місця | 160х200 |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Стан | Новий |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 91.2 см |
| Довжина ліжка | 208.9 см |
| Ширина ліжка | 265.2 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Материал изготовления шкафа-кровати | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Комплектація ліжка | |
| Приліжкова тумба | 2 шт. |
| Додаткові характеристики ліжка | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
- Ціна: 10 228 ₴







