-2%
Туалетний стіл трюмо косметичний з підсвіткою Ніка білий Світ Меблів купити в Одесі, Україні
- Під замовлення
- Код: SM-69
Відправка з 19 травня 202610 265 ₴
10 059,70 ₴
- +380 (98) 654-45-69Вайбер
- +380 (93) 755-76-04Лайф
Туалетний стіл трюмо косметичний з підсвіткою Ніка білий Світ Меблів
Туалетний стіл Ніка — це ідеальне рішення для створення комфортного та стильного простору вашої ванної кімнати або спальні. Завдяки елегантному білому кольору та сучасному дизайну, він стане яскравим акцентом у вашому інтер'єрі. Столик оснащений дзеркалом та підсвіткою, що робить його не лише практичним, але й надзвичайно привабливим.
Виготовлений з високоякісного ламінованого ДСП, цей туалетний столик прослужить вам довгі роки. У ньому передбачено п’ять висувних ящиків, які забезпечать достатньо місця для зберігання косметики та аксесуарів. Завдяки телескопічним направляючим, ви зможете легко виймати всі речі, не прикладаючи великих зусиль.
Переваги товару
Один із головних плюсів туалетного столика Ніка — це його функціональність. Повне висування ящиків дозволяє максимально використовувати простір, а стильне дзеркало з підсвіткою створює затишну атмосферу та допомагає вам виглядати бездоганно в будь-який час доби. Крім того, завдяки сучасним матеріалам, столик легко чиститься та доглядається.
Цей меблевий виріб також відзначається своєю універсальністю. Його стильний дизайн підійде як для класичних, так і для сучасних інтер'єрів. Ви зможете легко адаптувати його до будь-якого стилю, а якісні матеріали забезпечать надійність та довговічність. Не проґавте можливість оновити свій простір!
Характеристики- Гарантійний термін: 12 місяців
- Стан: Новий
- Фасади: ламіноване ДСП
- Форма фасаду: прямий
- Тип направляючих для висувних скриньок: Телескопічні (шарикові)
- Повне висування скриньки: Так
- Корпус (каркас): ламіноване ДСП
- Колір (відтінок) меблів: Білий
- Стільниця: ламіноване ДСП (ЛДСП)
- Тип меблів: туалетний столик
- Комплектація дзеркалом: Так
- Довжина столика: 120 см
- Глибина столика: 55 см
- Висувний ящик: 5
- Ширина дзеркала: 110 см
- Висота дзеркала: 70 см
- Висота столика з урахуванням дзеркала: 145 см
- Висота столика з урахуванням стільниці: 75 см
- Ручки: Немає
Не пропустіть шанс порадувати себе стильним туалетним столиком Ніка! Оформіть замовлення або уточніть деталі вже сьогодні!
ІНФОРМАЦІЯ ПО ДОСТАВЦІ
Ми відправляємо товар по всій Україні згідно за чинними тарифами обраного Вами перевізника («Нова Пошта», «Делівері» тощо). Будь ласка, враховуйте, що вартість логістики встановлює перевізник і магазин не має впливу на ціноутворення цих послуг!
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | туалетний столик |
| Комплектація дзеркалом | Так |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 5 шт. |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Розміри дзеркала | |
| Ширина дзеркала | 110 см |
| Висота дзеркала | 70 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри туалетного столика | |
| Довжина столика | 120 см |
| Глибина столика | 55 см |
| Висота столика з урахуванням стільниці | 75 см |
| Висота столика з урахуванням дзеркала | 145 см |
| Склад комплекту | |
| Ручки | Немає |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Мир мебели |
- Ціна: 10 059,70 ₴
