
Ліжко двоспальне 160х200 Лінда білий глянець/тофі + каркас Світ Меблів купити в Одесі, Україні
- Під замовлення
- Код: SM-427
Відправка з 20 травня 20267 245 ₴
- +380 (98) 654-45-69Вайбер
- +380 (93) 755-76-04Лайф
Ліжко двоспальне 160х200 Лінда білий глянець/тофі + каркас Світ Меблів
Ліжко двоспальне Лінда — це ідеальний вибір для вашої спальні. Його стильний дизайн у білому глянцевому кольорі з елементами тофі чудово впишеться в будь-який інтер'єр, надаючи йому сучасного вигляду. Завдяки своїм розмірам 160х200 см, це ліжко забезпечить вам комфортний сон та відпочинок, а також стане яскравим акцентом у вашій кімнаті.
Ліжко виготовлене з якісного ламінованого ДСП, що гарантує міцність та довговічність. Висота узголів'я — 97,5 см, що забезпечує зручність під час сидіння та відпочинку. Ортопедичне підставу з ламелями додасть підтримки вашому матрацу, забезпечуючи здоровий сон.
Переваги товару
Ліжко Лінда не лише виглядає стильно, але й забезпечує зручність завдяки своєму продуманому дизайну. Висока якість матеріалів та збірки роблять його надійним вибором для щоденного використання. Ви зможете насолоджуватися комфортом і затишком у своїй спальні на протязі багатьох років.
Це двоспальне ліжко не має підйомного механізму, але його простота в дизайні та функціональність компенсують цей момент. Ви зможете легко підбирати матрац відповідно до ваших уподобань, адже рекомендовані розміри матраца складають 160х200 см. Зробіть свій сон комфортним з ліжком Лінда!
Характеристики- Гарантійний термін: 12 місяців
- Стан: Новий
- Колір (відтінок) меблів: Білий
- Довжина спального місця: 200 см
- Висота ліжка з урахуванням узголів'я: 97,5 см
- Довжина ліжка: 206,2 см
- Ширина ліжка: 164,6 см
- Розміри рекомендованого матраца: 160х200 см
- Тип ліжка: двоспальне
- Ширина спального місця: 160 см
- Комплектація матрацом: Ні
- Наявність підйомного механізму: Ні
- Каркас ліжка: Ламіноване ДСП
- Комплектація ортопедичним підставою: Так
- Основа: Ламелі
- Покриття: Лак
Не пропустіть можливість придбати ліжко Лінда для вашої спальні! Оформіть замовлення або уточніть деталі прямо зараз!
ІНФОРМАЦІЯ ПО ДОСТАВЦІ
Ми відправляємо товар по всій Україні згідно за чинними тарифами обраного Вами перевізника («Нова Пошта», «Делівері» тощо). Будь ласка, враховуйте, що вартість логістики встановлює перевізник і магазин не має впливу на ціноутворення цих послуг!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Основа | Ламелі |
| Покриття | Лак |
| Розмір спального місця | 160х200 |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Стан | Новий |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 97.5 см |
| Довжина ліжка | 206.2 см |
| Ширина ліжка | 164.6 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Материал изготовления шкафа-кровати | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
- Ціна: 7 245 ₴

