+380 (96) 252-15-23
+380 (98) 654-45-69
+380 (93) 755-76-04
Інтернет магазин "Шафа-купе"

Шафа розпашна платтяна Куба 2Д Фенікс купити в Одесі, Україні
- В наявності
3 574 ₴
+380 (96) 252-15-23
Київстар
- +380 (98) 654-45-69Вайбер
- +380 (93) 755-76-04Лайф
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шафа розпашна платтяна Куба 2Д Фенікс
Шафа для одягу 2Д Куба Фенікс
розміри:
Висота: 195 см.
Глибина: 47 см.
Ширина: 60 см.
Матеріали:
Ламіноване ДСП 16 мм
Колір варіанти:
Додатково: Дуб сонома, Білий, Дуб крафт золотий, Венге магія, Графіт
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 1950 мм |
| Виробник | Фенікс |
| Глибина | 470 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Білий, Дуб крафт золотий, Графіт, Венге магія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 600 мм |
| Глибина шафи | 470 мм |
| Висота шафи | 1950 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Задня стінка | ДВП |
- Ціна: 3 574 ₴

