
Ортопедичний матрац Freedom 2in1 / Фрідом 2 в 1 ЕММ купити в Одесі, Україні 180
- Під замовлення
- Код: 2502941802005
Відправка з 20 квітня 20268 230 ₴
- +380 (98) 654-45-69Вайбер
- +380 (93) 755-76-04Лайф
Матрац Freedom 2in1 / Фрідом 2 в 1 опис:
Технічні параметри Freedom 2 в 1
- Висота – 18 см
- Навантаження – 130 кг
- Жорсткість - 4/5
- Тип матраца - Пружинний
- Тип чохла - Незнімний
- Тип пружинного блоку -Пружинна система Pocket Spring
- Унікальні властивості - Ефект 2 в 1
Гарантія: 18 місяців
Матеріали матраца Freedom 2 в 1
Наповнення матраца Фрідом 2 в 1
Тканина жаккард 2

Особливе плетіння волокон добре пропускає повітря і робить чохол стійким, що сприяє тривалому використанню матраца.
Піна

Комфортна, високоеластична піна ідеально підлаштовується під контури вашого тіла, забезпечуючи найвищий ступінь зручності. Висока пружність піни обумовлена чергуванням осередків різного розміру, які легко пропускають крізь себе повітря та швидко відновлюють початкову форму після інтенсивного стиснення. Рівень комфортності такої піни вдвічі вищий у порівнянні зі звичайною, що гарантує ідеальний комфорт для людей і малої маси тіла, і великої.
Латексована кокосова койра

Єдина в Україні інноваційна технологія обробки кокосу: армування волокон сіткою із 100% поліестерового матеріалу.
Ця технологія:
- гарантує міцність виробу та збільшує термін служби матраца на 20%;
- покращує ортопедичні властивості препарату.
Термоповсть

Термоповсть служить бар`єром між пружинним блоком і м`якими шарами матраца, надає виробу додаткову жорсткість і пружність, забезпечує рівномірний розподіл навантаження по всій поверхні виробу. Використання цього матеріалу у складі матраца збільшує рекомендований термін експлуатації до 10 років.
Блок пружин Pocket Spring

- скріплені по периметру рамою із прокатної сталі;
- кожна пружина в окремому текстильному мішечку;
- кожна пружина працює незалежно;
- висока точкова еластичність матраца;
- правильне розподілення навантаження тіла.
Євроборт із піни по периметру

Strong board - євроборт із піни, що розміщується по периметру пружинного блоку. Призначений для додаткового зміцнення країв матраца, запобігання їх деформації та продовження терміну корисної експлуатації виробу. Завдяки застосуванню піни високої щільності та збільшеній товщині євроборту корисні властивості Strong board зросли у 1,2 рази порівняно з класичним євробортом.
*Виробник залишає за собою право без повідомлення споживача вносити зміни в конструкцію виробів для поліпшення їх технологічних і експлуатаційних параметрів. Різновид виробів може незначно відрізнятися від представлених на світлинах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ЕММ |
| Країна виробник | Україна |
| Тип матраца | пружинний |
| Розмір матраца, см | 120х200 |
| Висота | 18 см |
| Тип пружинного блоку матраца | незалежний пружинний блок "Pocket Spring" |
| Ефект "Зима - Літо" | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Посилений каркас матраца (периметр матраца) | Так |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 130 кг |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Спальний розмір | Двоспальний |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | жорсткий |
| Сторона матраца 2 | підвищеної жорсткості |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | жаккард |
| Сторона чохла 2 | жаккард |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 180 см |
| Комплектація матраца | |
| Знімний наматрацник | Ні |
- Ціна: 8 230 ₴



