+380 (96) 252-15-23
+380 (98) 654-45-69
+380 (93) 755-76-04
Інтернет магазин "Шафа-купе"
Топ

Тумба приліжкова Віва Viva Гарант купити в Одесі, Україні
- В наявності
1 250 ₴
+380 (96) 252-15-23
Київстар
- +380 (98) 654-45-69Вайбер
- +380 (93) 755-76-04Лайф
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тумба приліжкова Віва (Viva) Гарант купити в Одесі, Україні
Стильна і функціональна тумба із колекції "Viva" — це поєднання масивних форм, строгих прямих ліній та елегантних подовжених ручок. Виготовлена із високоякісного ДСП, що гарантує міцність і довговічність.
Доступна у виразних кольорових поєднаннях:
- Дуб крафт золотий / сірий графіт
- Німфея альба / дуб приморський
- Шиншила грей / сірий графіт
- Дуб артизан / сатин
- Сатин / дуб крафт золотий
Характеристики:
✔ Ширина: 50 см
✔ Висота: 41 см
✔ Глибина: 36 см
✔ Кількість шухляд: 1
✔ Матеріал корпусу: ДСП
Ця тумба ідеально підходить в спальню забезпечуючи зручне зберігання речей та стильне доповнення інтер’єру.
ІНФОРМАЦІЯ ПО ДОСТАВЦІ
Ми відправляємо товар по всій Україні згідно за чинними тарифами обраного Вами перевізника («Нова Пошта», «Делівері» тощо). Будь ласка, враховуйте, що вартість логістики встановлює перевізник і магазин не має впливу на ціноутворення цих послуг!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Гарант |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тумби | пряма |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Різні кольори |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 50 см |
| Глибина тумби | 36 см |
| Висота тумби | 41 см |
| Додаткові характеристики тумби | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Повне керування ящиком | Так |
- Ціна: 1 250 ₴







