
Комод з шухлядами і дверима 5+2 Компаніт купити в Україні
- В наявності
- Код: KOM-287
від 5 291 ₴
- +380 (98) 654-45-69Вайбер
- +380 (93) 755-76-04Лайф
Комод з шухлядами і дверима 5+2 Компаніт
Шукаєте стильний та функціональний комод для вашої оселі? Комод з шухлядами і дверима 5+2 від компанії Компаніт стане ідеальним рішенням для вашого інтер'єру. Його сучасний дизайн, виконаний з якісного ламінованого ДСП, забезпечить не тільки естетичний вигляд, але й тривалий термін експлуатації.
Цей комод має 5 висувних ящиків та 2 дверцята, що дозволяє зручно організувати простір та зберігати речі в порядку. Завдяки своїм компактним розмірам – ширина 111 см, висота 89,1 см та глибина 39 см – він впишеться в будь-який інтер'єр, не займаючи багато місця.
Переваги товару
Комод 5+2 з ламінованої ДСП – це не лише стильний, але й практичний меблевий елемент. Завдяки роликовим направляючим, які забезпечують легке відкриття ящиків, ви зможете швидко знайти потрібні речі. Стан новий, а гарантійний термін складає 12 місяців, що підтверджує високий рівень якості товару.
Крім того, форма фасаду – пряма, що надає комоду сучасного вигляду. У ньому немає додаткових елементів, таких як доводчики або декоративне підсвічування, що робить його ще більш універсальним для різних стилів інтер'єру.
Характеристики- Гарантійний термін: 12 місяців
- Фасади: ламінована ДСП
- Стан: новий
- Стільниця: ламінована ДСП (ЛДСП)
- Тип направляючих для висувних скриньок: роликові
- Форма фасаду: прямий
- Корпус (каркас): ламінована ДСП
- Кількість висувних ящиків: 5
- Повне висування скриньки: ні
- Ширина комода: 111 см
- Висота комода: 89,1 см
- Глибина комода: 39 см
- Оснащення направляючих доводчиками: ні
- Оснащення коліщаток системою фіксації: ні
- Плавне закривання дверцят: ні
- Кількість дверцят: 2
- Наявність декоративного підсвічування: ні
Не втрачайте можливість придбати цей комод! Оформіть замовлення або уточніть деталі прямо зараз!
ІНФОРМАЦІЯ ПО ДОСТАВЦІ
Ми відправляємо товар по всій Україні згідно за чинними тарифами обраного Вами перевізника («Нова Пошта», «Делівері» тощо). Будь ласка, враховуйте, що вартість логістики встановлює перевізник і магазин не має впливу на ціноутворення цих послуг!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість висувних ящиків | 5 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 89.1 см |
| Глибина комода | 39 см |
| Ширина комода | 111 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики комода | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Ні |
| Оснащення направляючих доводчиками | Ні |
| Плавне закривання дверцят | Ні |
| Повне висування скриньки | Ні |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
- Ціна: від 5 291 ₴








