-3%
Стіл комп'ютерний СКМ-7 АВС Компаніт купити в Україні
- В наявності
- Код: KOM-322
від 4 667 ₴
від 4 526,99 ₴
- +380 (98) 654-45-69Вайбер
- +380 (93) 755-76-04Лайф
Стіл комп'ютерний СКМ-7 АВС Компаніт
Комп'ютерний стіл СКМ-7 АВС від компанії Компаніт – це ідеальне рішення для вашого робочого простору. Завдяки стильному дизайну та функціональним складовим, він стане чудовим доповненням як для дому, так і для офісу, дозволяючи організувати комфортне місце для роботи з комп'ютером або ноутбуком.
Стіл виконаний з ламінованої ДСП, що забезпечує йому міцність та довговічність. Зручна висувна полиця для клавіатури, два висувні ящики та оптимальні розміри стільниці (1000х550 мм) роблять його практичним та зручним у використанні. Заввишки 766 мм, стіл підходить для будь-якого користувача, забезпечуючи комфорт під час роботи.
Переваги товару
Однією з основних переваг столу СКМ-7 АВС є його ергономічний дизайн, який сприяє зручності роботи. Роликові направляючі для висувних ящиків забезпечують легкість відкриття, а наявність підставки під системний блок робить його ще більш універсальним. Не менш важливою є й можливість використання цього столу для стаціонарного комп'ютера або ноутбука.
Стіл має вагу 35 кг, що робить його стабільним, а ламінована ДСП, з якої він виготовлений, забезпечує легкість у догляді. З цим столом ваша робота стане більш комфортною, а простір – організованим. Не забудьте, що гарантований термін експлуатації цього виробу складає 12 місяців, що свідчить про його високу якість.
Характеристики- Гарантійний термін: 12 місяців
- Фасади: ламінована ДСП
- Стан: Новий
- Висота: 766 мм
- Стільниця: ламінована ДСП (ЛДСП)
- Глибина: 550 мм
- Тип направляючих для висувних скриньок: Роликові
- Кількість висувних ящиків: 2
- Довжина: 1000 мм
- Полиці: ЛДСП
- Опори: ламінована ДСП
- Тумба в комплекті: не передбачена
- Наявність надбудови: Ні
- Вага: 35 кг
- Призначення: Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука
- Наявність підставки під системний блок: Стаціонарна
- Наявність висувної полиці для клавіатури: Так
Не зволікайте! Оформіть замовлення на стіл комп'ютерний СКМ-7 АВС вже сьогодні або уточніть деталі у наших консультантів!
ІНФОРМАЦІЯ ПО ДОСТАВЦІ
Ми відправляємо товар по всій Україні згідно за чинними тарифами обраного Вами перевізника («Нова Пошта», «Делівері» тощо). Будь ласка, враховуйте, що вартість логістики встановлює перевізник і магазин не має впливу на ціноутворення цих послуг!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Так |
| Наявність надбудови | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | Стаціонарна |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Стан | Новий |
| Тумба в комплекті | не передбачена |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 35 кг |
| Висота | 766 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Опори | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
- Ціна: від 4 526,99 ₴








