+380 (96) 252-15-23
+380 (98) 654-45-69
+380 (93) 755-76-04
Інтернет магазин "Шафа-купе"

Шафа купе Аляска Меблі Сервіс купити в Україні
- В наявності
15 892 ₴
+380 (96) 252-15-23
Київстар
- +380 (98) 654-45-69Вайбер
- +380 (93) 755-76-04Лайф
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Тип | Шафа |
| Матеріал виготовлення шафи-купе | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 2150 мм |
| Глибина | 606 мм |
| Ширина | 2000 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Фасади | ламінована ДСП |
- Ціна: 15 892 ₴






