
Шафа-купе Гарант 1100х600х2200 купити в Україні
- Під замовлення
Відправка з 03 червня 20267 559 ₴
- +380 (98) 654-45-69Вайбер
- +380 (93) 755-76-04Лайф
Ціна вказана за шафу з фасадами ДСП.
Каталог піскоструминної обробки - https://shkaf-odessa.com.ua/g26977178-peskostrujnaya-obrabotka-garant
Каталог фотодруку - https://shkaf-odessa.com.ua/g26977650-fotopechat-garant
Додатково шафа-купе Гарант можна комплектувати:
- консоллю (пряма і радіусна)
-шухлядами на телескопічних направляючих (повного висування, на роликах)
- карнизом (йдуть вже з трансформатором)
- дополнительные ножки регулируемые пластик или аллюминий
- цвет профиля можно менять с серебра на золото, бронзу (шампань) или венге
- дополнительными полками, стойками, трубами
- деление фасадов по горизонтали на несколько частей.
Ширина шафи-купе може змінюватися кратно 1 см, висота шафи – з кроком 5 см. Максимальна висота шафи – 2700 мм (доплата за кожні 10 см +10% від висоти 2400 мм).
Глибина шафи може змінюватися з кроком 5 см. Максимальна глибина – 800 мм (+10% за кожні 10 см від глибини 600 мм).
Шафи виготовляються на цоколях по всьому периметру з регульованими ніжками, висота регулювання – до 1 см.










| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Гарант |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Декор фасаду | Бронзове дзеркало, МДФ, Комбіновані фасади, Дзеркало, Піскоструй, Фотодрук (фото-вітраж), Малюнок |
| Декоративне підсвічування | під замовлення |
| Зовнішня кутова консоль | під замовлення |
| Кількість розсувних дверей | 2 |
| Матеріал розсувної системи | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Габаритні розміри шафи-купе | |
| Висота шафи-купе | 2200 мм |
| Глибина шафи-купе | 600 мм |
| Довжина шафи-купе | 1100 мм |
| Матеріал виготовлення шафи-купе | |
| Двері | ДСП ламінована, МДФ ламінований, скло тоноване, скло матове |
| Декоративні елементи | МДФ, ламінована ДСП |
| Задня стінка | ДВП |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Внутрішнє наповнення шафи-купе | |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Двері | |
| Дзеркальні | Немає |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Бук Баварія, Венге магія, Дуб молочний, Дуб сантана, Яблуня локарно |
- Ціна: 7 559 ₴
- Спосіб упаковки: Упакований у картонні коробки, фасади по периметру картоном і повністю стрейч.








